facebook_ico
twitter_ico

MIKROAPARTAMENTY, zakup z przyszłością?

444

Temat mikropartamentów stał się ostatnio bardzo nośnym tematem poruszanym przy okazji wielu spotkań oraz konferencji. Pojawiają się pytania czy zakup takiej nieruchomości w ogóle ma sens, czy późniejszy wynajem będzie przynosił satysfakcjonujące zyski?

 

Dla osób, które zastanawiają się nad zakupem nieruchomości temat mikroapartamentów staje się coraz bardziej atrakcyjny. Aby dokonać prawidłowej oceny własnych potrzeb oraz atrakcyjności samego produktu należy odpowiedzieć sobie na następujące pytania: Jakie cechy powinien mieć mikroapartament? Dla kogo przeznaczone są mikroapartamenty?

 

Przede wszystkim decydując się na zakup mikroapartamentu należy pamiętać, aby był on zlokalizowany w ścisłym centrum miasta. Powinniśmy zwrócić uwagę, że lokal musi posiadać dostęp do pełnej infrastruktury usługowej, gdzie po drodze do pracy będziemy mogli wstąpić do pobliskiej kawiarenki po ulubioną kawę, która pozwoli rozpocząć nam dzień tak jak lubimy. Dobry mikroapartament, to miejsce skąd do pracy, pieszo, czy rowerem, będzie 10-15 minut. Otoczenie apartamentu ma być jego przedłużeniem, czyli wszystko musi być na wyciągnięcie ręki. Z apartamentu powinno być dostatecznie blisko do wszystkich punktów, z których korzystamy na co dzień, czy to w zakresie kultury, czy spotkań towarzyskich. Dobry mikroapartament, to miejsce, do którego bez problemu można wrócić na chwilę kończąc jedno spotkanie, a za chwilę zaczynając drugie.

 

Mikroapartament zapewne nie jest opcją dla rodziny z trójką dzieci – to wynika z samej nomenklatury. Skoro apartament jest „mikro”, to pojawia się kwestia metrażu i towarzyszące jej pytanie: Jak bardzo „mikro” ma być nasz mikroapartament?. Najprościej odpowiadając na tak postawione pytanie można stwierdzić, że mikroapartament powinien być większym pokojem hotelowym. Mikroapartament to idealna opcja zarówno dla osób o nieszablonowym trybie pracy, takich jak naukowcy, czy biznesmeni, którzy często odbywają delegację i potrzebują własnego miejsca w ścisłym centrum miasta, gdzie toczy się życie biznesowe. Mikroapartament to także idealne miejsce dla studenta, który w ciągu dnia nie ma zbyt wiele czasu na przebywanie w mieszkaniu, ale zawsze potrzebuje mieć je „pod ręką”.

 

Mikroapartamenty można urządzić bardzo łatwo i elastycznie, dostosowując je pod nasze indywidualne wymagania, wygospodarowując przy tym dość dużo wolnej przestrzeni.

 

Apartamenty typu mikro posiada w swoim portfelu nieruchomości Ochnik Development. Doceniany, chodź dość świeży deweloper na rynku. Już za 170.000 złotych można stać się właścicielem takiego apartamentu.

 

Czy więc jest to atrakcyjna inwestycja, która pozwoli nam zarabiać na niej w przyszłości? Zważając na szeroki krąg podmiotów zainteresowanych potencjalnym wynajmem z dużą dozą prawdopodobieństwa można odpowiedzieć, że tak. Nasze przekonanie potwierdza również fakt, iż wśród naszych klientów pojawia się coraz więcej pytań o tego rodzaju nieruchomości.

 

Nie warto zwlekać z decyzją.

Kategorie: allInwestowanie w Nieruchomości

Zostaw komentarzPodobał Ci się ten wpis?

Nie przegap następnego! - zapisz się do newslettera.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli na naszej stronie nie znalazłeś interesujących Cię zagadnień napisz lub zadzwoń (+48) 511 270 706, a nasi eksperci rozwiążą twoje problemy.

Imie

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI