facebook_ico
twitter_ico

Deweloperzy na promocyjnym ringu

DSC1834_hdr

Sprawdź co możesz zyskać.

Aktualna sytuacja na rynku nieruchomości sprawia, że osoby zainteresowane zakupem mieszkania na rynku pierwotnym mogą wybierać spośród nieprzeciętnie szerokiego wachlarza ofert. Walka między deweloperami zaostrza się, przez co z dnia na dzień pojawiają się kolejne interesujące promocje mające na celu przyciągnięcie uwagi potencjalnych nabywców.

Sprawdź co możesz zyskać kupując mieszkanie w nowo powstającej inwestycji.

Obniżki cen

Nie sposób zaprzeczyć, że największą siłą większości promocji oferowanych przez deweloperów jest uświadomienie nabywcy, że korzystając z nich zaoszczędzi pokaźną sumę pieniędzy. Najskuteczniejszy i najczęściej wykorzystywany wabik stanowi obniżka ceny mieszkania o kilka procent. Często spotkać można się również z ofertą obniżenia bądź czasowego zwolnienia z opłat czynszowych.

Okazje dla zdecydowanych

Atrakcyjne warunki finansowe bardzo często wiążą się również z krótkotrwałymi promocjami, których celem jest zmobilizowanie nabywcy do szybkiego podjęcia decyzji o zakupie mieszkania. Przykładowo, specjalny rabat można uzyskać, jeśli potwierdzi się chęć zakupu nieruchomości na przestrzeni tygodnia od czasu zapoznania się z ofertą. Dużą popularnością cieszą się również cyklicznie publikowane na stronach inwestorów oferty dnia, tygodnia bądź miesiąca. W niektórych inwestycjach, zamiast na obniżkę cenową, można liczyć na darmowe miejsce parkingowe bądź garaż.

Barwna paleta gratisów

Skoro o gratisach mowa… Dają one ogromne pole do popisu, zaś fantazja deweloperów zdaje się wykorzystywać każdy centymetr kwadratowy tego pola. Przynęty na klienta często przybierają postać praktycznych sprzętów codziennego użytku, takich jak telewizor, pralka czy lodówka. Coraz popularniejsze stają się również bony zakupowe dedykowane wykończeniu kuchni bądź łazienki, a także oferty zakładające pokrycie kosztów umowy notarialnej przez dewelopera. Ciekawym zjawiskiem jest także finansowanie wycieczek zagranicznych dla nowych nabywców.

Pomoc wykończeniowa

Mieszkania od dewelopera najczęściej sprzedawane są w stanie deweloperskim. W interesie nabywcy jest jak najszybsze doprowadzenie nieruchomości do stanu, który umożliwia wprowadzenie się i rozpoczęcie nowego życia pod zupełnie nowym dachem. Tego typu transformacja generuje jednak wysokie koszty, które odstraszają wielu potencjalnych klientów. W tym przypadku deweloperzy również wychodzą naprzeciw potrzebom nabywców, wykorzystując jednocześnie wabik w postaci wsparcia przy wykończeniu mieszkania. Jedni oferują wykonanie podstawowych zabiegów remontowych w cenie mieszkania, drudzy proponują specjalny fundusz finansujący część prac wykończeniowych, jeszcze inni umożliwiają współpracę z architektem, a co najważniejsze – każdy z nich znajduje swoją grupę docelową.

Ilu nabywców, tyle potrzeb. Ile potrzeb, tyle inwestycji. Ile inwestycji, tyle możliwości.

Kategorie: allDeweloperzy

Zostaw komentarzPodobał Ci się ten wpis?

Nie przegap następnego! - zapisz się do newslettera.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli na naszej stronie nie znalazłeś interesujących Cię zagadnień napisz lub zadzwoń (+48) 511 270 706, a nasi eksperci rozwiążą twoje problemy.

Imie

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI